FATİH DAĞTEKİN

2005 yılında DPÜ Restorasyon bölümünden, 2010 yılında OGÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur.

Okul yılları ve sonrasında pek çok firmada proje ve şantiye çalışmalarında bulunmuştur.

2012 yılında Dares Mimarlık firmasını kurarak çalışmalarına devam etmektedir.

ERSİN ALP

2002 yılında Kütahya Dumlu Pınar Üniversitesi Restorasyon Bölümünü kazandı. Üniversite eğitimi süresince Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Abide ve İnşaat Şube Başkanlığında büro ve şantiye stajlarını yaptı ve staj süresinden sonra okul arkadaşları ile bir ekip oluşturarak Afyon İli Çay İlçesinde Selçuklu dönemine ait bir medresenin çini onarımları ve kalem işlerini yaptı.

2004 yılında mezun olduktan sonra 2004 – 2005 yılları arasında Edirne Üç Şerefeli Camii’nde şantiye şefi olarak restorasyon uygulamaları ve rölöve restorasyon projeleri üzerine çalıştı.

2005 yılında Kütahya da özel bir mimarlık ofisinde Türkiye çapında çeşitli illerde bulunan kültür varlıkları ve vakıf eserlerinin rölöve ve restorasyon proje çalışmalarında bulundu. Bu süre zarfında eski eser projeleri üzerinde uzmanlaştı.

2006 yılında Eskişehirde özel bir mimarlık ofisinde proje ve tasarım şefi olarak Eskişehir ili içerisinde ve çevresinde konut projeleri, sanayi bölgelerinde bulunan büyük ve küçük ölçekli fabrika ve idari bina projeleri, belediye hizmet binası vb. mimari tasarım ve uygulama projelerinde bulundu.

2015 yılında Dares Mimarlık Şirketi bünyesinde Proje Müdürü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yükleniyor